SPRAWDŹ NASZE TECHNIKI ZDOBIENIA

SITODRUK

Metoda stosowana do zadrukowania wyłącznie płaskich powierzchni. Szczególnie polecana do zdobienia tekstyliów (t-shirty, produkty nylonowe, czapki, parasole, itd.).

HAFT

Przeznaczony do znakowania przede wszystkim odzieży. Estetyczny, trwały i odporny na pranie. Znakomicie prezentuje się na ubraniach, czapkach jak również na torbach i plecakach.

TAMPODRUK

Technika odpowiednia do prawie wszystkich kształtów i powierzchni. Farbę drukarską nanosi się przy pomocy elastycznej gumy silikonowej, tzw. tamponu.

LASER

Laser jest trwałym i eleganckim zdobieniem. Efekt końcowy zależy od materiału, z którego wykonany jest znakowany przedmiot. Promień lasera wypala bądź matuje jego powierzchnię, odkrywając niższą warstwę materiału. Stosowany jest na metalu, drewnie, skórze, szkle oraz plexi.

TŁOCZENIE

Metoda stosowana do trwałego znakowania produktów ze skóry i skóropodobnych. Dzięki nagrzanej matrycy, oraz dużemu naciskowi logo jest tłoczone.

Specjalne techniki zdobienia

FOLIA - technika polegająca na nałożeniu warstwy folii na wierzchnią warstwę nadruku. Pozwala na uzyskanie bardzo ciekawego błyszczącego efektu w niemal dowolnym kolorze.

Pozostałe specjalne techniki zdobienia

Tym, którzy chcą aby ich logo naprawdę się wyróżniało - proponujemy !

HIGH DENSITY

Farby o wysokiej gęstości, efekt wypukłego druku.

SUGAR

Błyszczące elementy farby doskonale eksponują wzór lub jego część

CRYSTALINA

Farby z drobnymi, błyszczącymi cząsteczkami

GEL

Pozwala na uwypuklenie niektórych elementów wzoru, by sprawiały wrażenie mokrych

SILVER GEL

Daje ciekawy efekt błyszczącego serbra

KAWIOR

Polega na pokrywaniu wzoru drobnym granulatem, dostępnym w różnych wielkościach oraz kolorach. Doskonale eksponuje wybrane elementy wzoru.