ponad 20 lat doświadczenia

szeroki wybór produktów i usług

profesjonalne doradztwo

kosze okolicznościowe


O firmie

Jesteśmy firmą z 20 letnią tradycją na rynku. Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie artykułów promocyjnych i reklamowych, uwzględniając przy tym indywidualne podejście do wymagań każdego klienta.

Pomagamy w doborze upominków, na których wykonujemy znakowanie Państwa logotypem lub hasłem reklamowym. Stosujemy różne metody, m. in. grawerowanie laserowe, tampodruk, tłoczenie, sitodruk, termotransfer i inne.

Szeroki wachlarz asortymentu i jego atrakcyjne ceny pozwolą Państwu dobrać upominki do każdego budżetu. Jednocześnie, jesteśmy przekonani, że wysoka jakość wykonanej przez naszą firmę usługi spełni wszelkie Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 607 920 527

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Jesteśmy firmą z 20 letnią tradycją na rynku, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie artykułów promocyjnych i reklamowych.

Bazując na naszym doświadczeniu pomagamy w doborze upominków, na których wykonujemy znakowanie Państwa logotypem lub hasłem reklamowym.

Stosujemy nowoczesne metody zdobienia, m. in. grawerowanie laserowe, tampodruk, tłoczenie, sitodruk, termotransfer i inne.

Szeroki wachlarz oferowanego przez nas asortymentu i jego atrakcyjne ceny pozwolą Państwu dobrać upominki do każdego budżetu.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.