ponad 20 lat doświadczenia

szeroki wybór produktów i usług

profesjonalne doradztwo

kosze okolicznościowe


Sitodruk

Metoda stosowana do zadrukowania wyłącznie płaskich powierzchni.

Szczególnie polecana do zdobienia tekstyliów ( t-shirty, produkty nylonowe, czapki, parasole, itd. )

Przykład
Haft

Przeznaczony do znakowania przede wszystkim odzieży.

Estetyczny, trwały i odporny na pranie. Znakomicie prezentuje się na ubraniach, czapkach, jak również na torbach i plecakach.

Przykład
Tampodruk

Technika odpowiednia do prawie wszystkich kształtów i powierzchni. Farbę drukarską nanosi się przy pomocy elastycznej gumy silikonowej, tzw. tamponu.

Jest ona najczęściej stosowana przy znakowaniu niewielkich przedmiotów takich jak długopisy, zapalniczki, breloki itp.

Przykład
Laser

Laser jest trwałym i eleganckim zdobieniem. Efekt końcowy zależy od materiału, z którego wykonany jest znakowany przedmiot. Promień lasera wypala bądź matuje jego powierzchnię, odkrywając niższą warstwę materiału.

Stosowany jest na metalu, drewnie, skórze, szkle oraz plexi.

Przykład
Tłoczenie

Metoda stosowana do trwałego znakowania produktów ze skóry i skóropodobnych. Dzięki nagrzanej matrycy oraz dużemu naciskowi logo przenoszone ( wytłaczane ) jest na materiale.

Matryca z logotypem raz wykonana może być użyta wielokrotnie.

Przykład

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 607 920 527

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Jesteśmy firmą z 20 letnią tradycją na rynku, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie artykułów promocyjnych i reklamowych.

Bazując na naszym doświadczeniu pomagamy w doborze upominków, na których wykonujemy znakowanie Państwa logotypem lub hasłem reklamowym.

Stosujemy nowoczesne metody zdobienia, m. in. grawerowanie laserowe, tampodruk, tłoczenie, sitodruk, termotransfer i inne.

Szeroki wachlarz oferowanego przez nas asortymentu i jego atrakcyjne ceny pozwolą Państwu dobrać upominki do każdego budżetu.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.